Tinder - strona 7 - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Skocz do zawartości
husband

Tinder

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używałem Tindera, ale raczej nie zamierzam - z tego, co czytam, dla mnie za szybki, zbyt jednoznaczny. Brak czasu na powolne wspólne smakowanie, wąchanie, nadgryzanie, zdejmowanie złotka i po ostatnią czekoladkę. Chyba, że się mylę?

Ooo...i tu się mylisz.

Tinder to tylko platforma ułatwiająca poznanie kogoś, komunikację... Natomiast to w jaki sposób rozmawiasz, w jaki sposób podrywasz kobietę, w jaki sposób uwodzisz to wyłącznie kwestia Twoich umiejętności oraz... oczekiwań drugiej strony.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam że temat jest o aplikacji Tinder. Tymczasem:

W dniu 23.05.2018 o 08:05, TakajakaPara pisze:

trzeba wziąć pod uwagę że, Kocio opisał miejsce odosobnienia, pewnie jakiś klasztor,

Zanim to wszystko powyrzucam, to przypomnę raz jeszcze że rozmawiamy na temat. Temat ma tytuł, oraz rzeczowe posty. Proszę kontynuować temat swoich doświadczeń z aplikacją Tinder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.05.2018 o 22:44, GrzesznikWędrowny pisze:

Ooo...i tu się mylisz.

Tinder to tylko platforma ułatwiająca poznanie kogoś, komunikację... Natomiast to w jaki sposób rozmawiasz, w jaki sposób podrywasz kobietę, w jaki sposób uwodzisz to wyłącznie kwestia Twoich umiejętności oraz... oczekiwań drugiej strony.

Zgadzam się Tinder to tylko środek pomocniczy w nawiązaniu pierwszego kontaktu, reszta jak się potoczy zależna jest od jednej i drugiej osoby.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.04.2019 o 18:46, pawelek1011 pisze:

Ciekawy artykuł o doświadczeniach w korzystaniu z Tindera. 

https://kobieta.onet.pl/milosc-jak-fast-food/8pz238k

Też czytałem ten artykuł i potwierdziło się to co podejrzewałem od momentu gdy zobaczyłem tytuł.

Dziewczyna chyba potraktowała Tindera jako aplikację do szukania miłości, a gdy okazało się, że ludzie szukają tam głównie seksu to była tym zniesmaczona. W podobnym tonie był w miarę niedawno artykuł o Zbiorniku.

Czekam na artykuł o CuckoldPlace z oburzeniem traktujący o tym, że tu mężowie szukają kochanków dla swoich żon.

PS

Czy przypadkiem "konkurencyjna" do Tindera Sympatia nie należy do tego samego właściciela co Onet? Na pewno mają tę samą firmę rozwijającą serwis.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.04.2019 o 18:32, GrzesznikWędrowny pisze:

Czekam na artykuł o CuckoldPlace z oburzeniem traktujący o tym, że tu mężowie szukają kochanków dla swoich żon.

Chętnie bym poczytał. Jak onegdaj na Frondzie o księdzu który "przeniknął w ten świat" (by wytoczyć nam krucjatę dziennikarską). Ciekawe czy sobie strzepał gruchę chociaż kilka razy. Mieliśmy z Frondy bardzo wielu klientów.

W dniu 8.04.2019 o 18:32, GrzesznikWędrowny pisze:

Czy przypadkiem "konkurencyjna" do Tindera Sympatia nie należy do tego samego właściciela co Onet? Na pewno mają tę samą firmę rozwijającą serwis.

Tu akurat nie wiem, ale wiem, ze Tinder, jest najlepiej zarabiającą aplikacją na świecie. Nigdy nie sądziłem że dożyję takich czasów, w których randkowanie, będzie polegało na przesuwaniu palcem w prawo lub w lewo :) 

• Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.