Chemiczny seks. - strona 8 - Zdrowie Uroda & Wygląd - Cuckold Forum Skocz do zawartości
tarantUla

Chemiczny seks.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, agressivetwo pisze:

jakby wypowiedział się ktoś inny niż ty.

@agressivetwo - Dwie osoby już Ci odpowiedziały i wciąż potrzebujesz innych - ok. Nie wiem... Może tam skąd pochodzisz jest zwyczaj że po wejściu do domu na wstępnie obraża się gospodynię, wali kloca na środku i mówi że od teraz liczy się tylko to co ja mówię ale jak już @Zouza Ci pisała na tym forum i pomiędzy jego użytkownikami panują mniej rynsztokowe obyczaje i wzajemny szacunek. Więc bierz sobie co tam chcesz bez względu na to czy Ci po tym staje czy nie, poczytaj forum i jego regulamin, poznaj zasady jakie tu panują a potem pisz. Albo zrezygnuj z pisania całkiem. 

Masz to też małą ściągę na przyszłość :

92a309c831e516c877fa6ed5e26f8e50.jpg

• Lubię 3
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak,  robię kloca i kulturalnie proszę o papier toaletowy.   A co do szacunku to nikt go gratis nie ma,  trzeba sobie na niego zasłużyć.  Obsranego menela też zapewne szanujecie,  bo wy tacy dobrzy z serca jesteście.  hehehe. 

• Facepalm 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agressivetwo, jak już w wątku wspomniano - opisujemy tu subiektywne odczucia "po zażyciu", bądź więc łaskaw nie podważać czyichś doznań. No chyba, że jesteś z tematem związany naukowo i przebadałeś wszystkich Polaków, którzy spróbowali i masz na poparcie swego stanowiska wyniki poważnych badań.

17 minut temu, agressivetwo pisze:

Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś inny niż ty.

Wypowiadać się mogą wszyscy użytkownicy. Na szczęście nie ty o tym decydujesz. :D

Najlepiej to opisywać własne doświadczenia, nie podważając przeżyć innych. To niegrzeczne - po pierwsze. Po drugie zaś - świadczy o twoim zadufaniu. 

17 minut temu, agressivetwo pisze:

Bo widzę, że ekspert z ciebie z każdej dziedziny a tak naprawdę  zwykły goj .

A tutaj to już kompletnie cię nie rozumiem. :D

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, agressivetwo pisze:

Dokładnie tak,  robię kloca i kulturalnie proszę o papier toaletowy.   A co do szacunku to nikt go gratis nie ma,  trzeba sobie na niego zasłużyć.  Obsranego menela też zapewne szanujecie,  bo wy tacy dobrzy z serca jesteście.  hehehe. 

Z szacunkiem masz rację - trzeba zasłużyć.  Stawiając "kloca", chociaż tylko słownego, coraz bardziej zmniejszasz sobie na to szanse.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, agressivetwo pisze:

A co do szacunku to nikt go gratis nie ma,  trzeba sobie na niego zasłużyć

To widzę że masz osobliwy sposób na jego zdobywanie. Pewnie testowany na tych menelach których wspomniałeś :lach:

• Lubię 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, agressivetwo pisze:

Jak nie rozumiesz co to goj to jest encyklopedia oraz google. 

Mam wrażenie, że ty nie rozumiesz, kompletnie.

No chyba, że właśnie wyjawiasz nam swoje żydowskie pochodzenie. Co i tak nadal ma związek z tematem, jak świnia z gwiazdami. ;)

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, agressivetwo pisze:

Bo widzę, że ekspert z ciebie z każdej dziedziny a tak naprawdę  zwykły goj .

Jeszcze jeden taki tekst, w stosunku do któregokolwiek użytkownika naszego forum Panie Wszechwiedzący a zakończy się Pana krótka kariera u nas.

Proszę o NATYCHMIASTOWE zakończenie dywagacji na temat nie związany z tematem.

@agressivetwo Jedną z podstawowych zasad tego miejsca, jest że dyskusja ma być na poziomie. Bez osobistych wycieczek. Radzę Ci też dokładnie czytać komu odpowiadasz, bo widzę że masz problem z rozróżnieniem poszczególnych użytkowników na forum.

• Lubię 8
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, agressivetwo pisze:

Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś inny niż ty.

Postanowiłam wypowiedzieć się, ale nie wiem czy powinnam, bo aż strach.

W dniu 29.11.2018 o 20:54, agressivetwo pisze:

1. Marihuana:

- wzmacnia doznania seksualnej przyjemności, dotyk bardziej podnieca, sex jest kilka razy bardziej przyjemny niż normalnie, wzmacnia bardzo orgazm i jest o wiele dłuższy a po nim uczucie błogości trwa o wiele dłużej

polecany dla mężczyzn 5/5  polecany dla kobiet 5/5

Pomimo tego, iż "Po marihuanie albo włącza mi się głupawka i śmieję się jak kretynka ze wszystkiego, albo włącza mi się myśliciel- takie rozważania nad jestestwem i bytem, albo uruchamiają mi się w głowie dziwne teorie spiskowe" raz z moim przyjacielem przypaliłam w trakcie zabawy. Byłam jeszcze przed pierwszym orgazmem, mega podniecona (my lubimy przedłużać tę chwilę) i skusiłam się na "bucha" w trakcie zabawy. Z góry uprzedzam, że nic wtedy alko i  100% pewności, że towar jest dobry. Przez tego "bucha" nagle dupa z dalszej zabawy, bo po mimo wielkiego podniecenia i czułości miałam nagle ogromne poczucie suchości w cipce - byłam mega mokra, a czułam jakbym była tam niczym Sahara. Dotyk był jakby naddotykiem  - drażniący,  takie za duże łaskotki.

Po rozmowach z kilkoma kumpelami okazało się, że dwie miały podobne odczucia związane z seksem po trawie -dodam, że towar był na 100% z różnych źródeł.  Dlatego ja, aż tak wysoko nie oceniłabym  marihuany jeśli chodzi o seks jako polecany dla kobiet. Raptem 3/5

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.