Kary w klimacie BDSM - strona 8 - Dział BDSM - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Blord

Kary w klimacie BDSM

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Inżynier pisze:

Switch, Wy, jako osoby o zmiennych preferencjach, z definicji jesteście elastyczni i oczekujecie czegoś innego, większej dynamiki, zmian.

Ja sam też nie jestem przekonany do relacji 24/7, ale to może wynikać tylko z braku doświadczenia w tym. Myślę, że podstawą ma być wspólna realizacja. Jeżeli interesuje Ciebie przeciągnięcie zabawy, to trzeba, mimo rozproszenia codziennością, po prostu tego spróbować. To chyba niczemu nie szkodzi ;)

Oj, potrafi zaszkodzić ;) . Nic na siłę. Ważne, żeby znajdować spełnienie w tym, co się robi. 

Powracając do esencji tematu, może niektórym daje spełnienie BDSM na zasadach kara-nagroda, no i ok :) . Ja to pojmuję inaczej, choć nie jestem 24/7.

Lula.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie masz rację Lula. Nie ma co wskakiwać do niezbadanej wody, bez pewności, że czeka ratunek.

Jednak wyszedłem z założenia, że Switche znają się doskonale i wiedzieliby jak rozwiązać niezgodności, które mogły by się pojawić.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, switch pisze:

Nie - no o to  kompletnie nie chodzi 

Jednak od czasu do czasu mieć krnąbrną suczkę lub samu się buntować to fajna sprawa

O widzisz :) . Tym się różnimy i pięknie jest się różnić!

Ja nie cierpię uczucia, gdy rodzi się we mnie bunt. Nie lubię go też przekornie udawać, by sprowokować jakieś zachowanie Dominującego. Lubię czuć się totalnie i ufnie poddana zachowaniom, które płyną z woli Osoby Dominującej.

Lula.

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Sailor&Lula pisze:

Ja nie cierpię uczucia, gdy rodzi się we mnie bunt.

A my to lubimy - bunt jak bunt - ale temperowanie niepokornej osoby

3 godziny temu, Sailor&Lula pisze:

O widzisz :) . Tym się różnimy i pięknie jest się różnić!

Sama prawda

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@switch Te różnice wynikają głównie z podejścia. Jeżeli BDSM jest zabawą którą się realizuje od czasu do czasu bo tak się ją traktuje podejście jest takie jak Ty prezentujesz. Jeżeli BDSM w danej jest związane z "głębszą" relacją, związkiem typu maledom, femdom, i relacja BDSM nie stanowi jedynie zbioru zabaw i praktyk które realizujemy gdy mamy na to ochotę a większą filozofię i podejście wynikające z natury, charakteru podejście będzie bliżej temu o którym mówi @Lula i @Dragonfly

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.