Poprawa smaku nasienia - strona 6 - Zdrowie & Wygląd - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Diabliczka

Poprawa smaku nasienia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie nabijam, też czasami wodę z cytryną i miodem popijam :D

Dla zdrowotności... Bądź zdrów Nazarze :) Wody pić nie będziem kiedy zasiądziemy przy barze :lach:

No i widzisz drogi kolego w przenośni i dosłownie ja tylko wodę pije,nawet i przy barze...
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i widzisz drogi kolego w przenośni i dosłownie ja tylko wodę pije,nawet i przy barze...

Toż to żaden problem :) wszak nie ważne co i gdzie ważne z Kim :) zatem napijemy się wody, oczywiście dla utrzymania urody :D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś spróbował tego suplementu ? Pytam bo szukam zamiennika, bo nie lubię soku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.06.2017 o 23:12, Pielewin pisze:

Coś o tym wiem, bo głównie to ja jestem jej konsumentem. Najcześciej zlizuje ją z Diabliczki. W zależności od tego gdzie skończę: a to z pośladków, a to z cipki czy buźki. Taki Diabliczkowy fetysz. Diabliczka też ją spija ale zdecydowanie rzadziej. Czasmi po oralu soczysty buziak i transfer z Jej ust do moich. Rożnie bywa. Pamiętam swój smak z przed terapii sokowej... zjełczały olej... bleee

Czyli ananasową dietę stosujesz bardziej dla siebie. I git.

Nie rozumiem po co te rozkminy czy ktoś dla kogoś się poświęca i czy to ma sens. Poświęcenie zawsze ma sens, gdy osobę poświęcającą się i odbiorcę owego poświęcenia to podnieca. Oczywiście nie mam tu na myśli patologii.

W moim popapranym umyśle, gdybym miała świra na punkcie obciągania i połykania spermy, miło by mi było, gdyby on specjalnie dla mnie stosował jakąś dietę. Ale takich ciągot nie mam.

W dniu 6.06.2017 o 12:38, Diabliczka pisze:

Kochani co Wy na to

http://brolife.pl/

Spotkałam się z podobnym suplementem diety... a może z tym?.. Hymmm ...niestety nie pamiętam jego nazwy. Homoseksualni koledzy bardzo go polecali. Jeśli uda mi się do nich dotrzeć, to potwierdzę nazwę.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, napisano:

Poprawa poprawa, a czy jest coś na zwiększenie ilości spermy ?

Tak... kochanek dla żony:) 

Nie wiem gdzie to czytałem (ale to chyba nie było na National Geographic) xD

Ponoć jest coś w naszych głowach że jak samiec widzi rywala który krąży przy jego samicy to automatycznie jądra produkują więcej nasienia by zwiększyć szansę zapłodnienia;) 

Nie wiem ile w tym prawdy ale hej... jesteśmy tylko ssakami. A i jak zacząłem wraz Ann przygodę w ZK i pojawiały się pikantne wiadomości to przez cały dzień chodziłem nabity. A jak spuszczałem z "krzyża" to w ilościach nadprogramowych i musiałem przeżucić się z chusteczek na ręczniki papierowe xDxDxD Kris

• Lubię 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, napisano:

Ponoć jest coś w naszych głowach że jak samiec widzi rywala który krąży przy jego samicy to automatycznie jądra produkują więcej nasienia by zwiększyć szansę zapłodnienia;) 

Chyba też to oglądałem ten program ale dałbym sobie coś obciąć (nic znaczącego oczywiście), że nie chodziło o ilość sumaryczną a o wyspecjalizowanie plemników i zawartość tychże w objętości ejakulatu.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Po jakim czasie picia soku ananasowego , były efekty w poprawie smaku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś pewna dziewczyna po połknięciu powiedziała do mnie:   "... ty chyba nie palisz co?..." i od tamtej pory wiem czego nie używać żeby nie pogorszyć smaku ;)))). Swoją drogą degustatorką musiała być ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.