Wasze ulubione kosmetyki (tu pomijamy perfumy!) to...? - strona 11 - Zdrowie Uroda & Wygląd - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Zouza

Wasze ulubione kosmetyki (tu pomijamy perfumy!) to...?

Rekomendowane odpowiedzi

Bez owijania w sreberka i czekania chujwieile? :)

Przykro mi :) Musisz zawinąć w sreberko jak świstak i czekać jak zwykle. Ale z autopsji wiem, że lepiej schodzi, jest mniej skrobania. Być może do tego kosmetycznego acetonu dodają czegoś od siebie i wtedy gorzej działa.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem juz na forum od jakiegoś czasu i niepamietam aby jakis temat o jakims kochanku, mężu, rogaczu, bullu, czy innym Panu tego Świata = facecie :) wzbudził w płci pięknej tyle euforii :)

A gdzie Ty tu widzisz euforię?

Hymmm...A może :?: Panowie wypowiadający się w tym wątku szybko przyznawać się: u którego z Was ten wątek wzbudził euforię?

Być może do tego kosmetycznego acetonu dodają czegoś od siebie i wtedy gorzej działa.

Kosmetyczny aceton, to często mieszanina czystego acetonu z perfumami i olejkami lub po prostu mieszanina acetonu i wody (aceton rozcieńczony). Druga wersja jest powszechniejsza. Ale zdarzają się i czyste kosmetyczne acetony. Ja kupuję aceton w sklepach z chemią domową lub w sklepach z farbami ściennymi, lakierami, rozpuszczalnikami itp.

Aby skrócić czas ściągania lakieru hybrydowego polecam najpierw zmatowić lekko pilnikiem błyszczącą warstwę lakieru hybrydowego (top) i dopiero potem zawijać nasączonymi wacikami + sreberkami.

Teraz coś co używam od kilku lat do demakijażu oczu:

Green Pharmacy, Płyn micelarny 3 w 1

post-24364-0-01894400-1535654803_thumb.jpg

Dostępny w dwóch wersjach: Owies (jak na zdjęciu) i Rumianek.

Super delikatnie zmywa nawet ten mega mocny makijaż oka. Nie szczypie, nie podrażnia. Kupuję sobie naprzemiennie raz Rumiankowy, a raz z Owsa.

Polemność 500ml.

Cena od 10zł do 15zł

W dostępne w Drogerii Natura.

Edytowane przez Dragonfly
  • Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby skrócić czas ściągania lakieru hybrydowego polecam najpierw zmatowić lekko pilnikiem błyszczącą warstwę lakieru hybrydowego (top) i dopiero potem zawijać nasączonymi wacikami + sreberkami.

Słusznie, tak też robię :)

W kwestii płynów do demakijażu, u mnie niestety nie sprawdzają się żadne płyny micelarne, żadne mleczka. Działają tak jakbym wzięła z piaskownicy łopatkę piasku i wsypała sobie w oczy. Szczypie i drażni. 

Tylko:

post-20182-0-80145100-1535656169_thumb.jpg

Koniecznie ta, jedyna, DWUFAZOWA Ziaja, ta sama od lat. Jest delikatna i skuteczna jak dla mnie. 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem juz na forum od jakiegoś czasu i niepamietam aby jakis temat o jakims kochanku, mężu, rogaczu, bullu, czy innym Panu tego Świata = facecie :) wzbudził w płci pięknej tyle euforii :)

Dlatego nurtuje mnie pytanie ile z pieknych forumowiczek :) wybrałoby relaks w spa połączony z prenentcją nowych kosmetyków, wizyta u kosmetyczki, fryzjerki czy co tam jeszcze kobiety robią aby być dla nas:) pięknymi, a ile wybrałoby dzień z kochankiem, bullem, czy innym mężem:) 

I proszę nie piszcie że dzień w spa z facetem :) Są tylko dwie opcje czeka facet czy czeka kosmetyczka? :)

Kurcze boje się że znam odpowiedz.... :)

Obym sie mylił

A Ty wolisz nie wiem... jeść czy pić? Albo nie jeść 48godzin czy nie spać 48 godzin? Porównanie i wybór o podobnych wartościach sensu i logiki jak postawione przez Ciebie.

Edytowane przez Wichura
  • Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie właśnie ta Ziaja podrażnia. Rano mam oczy napuchniete, że ledwo otworzyć mogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Ty wolisz nie wiem... jeść czy pić? Albo nie jeść 48godzin czy nie spać 48 godzin? Porównanie i wybór o podobnych wartościach sensu i logiki jak postawione przez Ciebie.

Mój  wpis miał być ''przerywnikiem'' pomiędzy poradami kosmetycznymi. Zastanawiałem się przez jakiś czas czy aby na pewno wpisać to pytanie w tym wątku czy zadać je w rozmowach o wszystkim czy jakimś innym żartobliwym wątku. Me źle wybrałem ponieważ nie chciałem zakłócić   głównego watku. Jedynie ''pobudzić;; do dyskusji :) 

''Odpowiedzi'' ze strony płci pięknej się spodziewałem, ba nawet na nią liczyłem... Chciałem zostać skarcony - to zostałem.. :) 

Kto wiatr sieje.... Ale że od Wichury też zbiorę to się nie spodziewałem... :)

Spieszę z odpowiedzią:

wolę jeść niż pić i uwielbiam spać dlatego w drugim pytaniu wolałbym nie jeść:)

Już nie będę przeszkadzał w tym watku innymi wpisami iż kosmetczne....

A teraz aby post jednak dotyczył głownego wątku chciałem nieśmiało prosić o poradę.

Moja Pani Doktor dermatolog zleciła mi piling gruboziarnisty /podobno taki jak na cellulit :)/ i potem balsam... Nie sądze abym miał tyle samozaparcia aby to robić codziennie - ale może drogie Forumowiczki zechcą mi coś polecić po czym nie będę pachniał jak kobieta...?:)

ALbo mam genialy plan tylko nie wiem czy coś takiego istnieje a  jeżeli tak to o co pytać...

Czy istnieją takie zabiegi?

Wyobrażam sobie to tak: młoda kosmetyczka, raz w miesiącu - co jest bardziej realne niż to żę będę sobie sam coś wcierał i to do tego nie jedno mazidło a dwia :) I do tego żona nie może mieć nic przeciwko - przecież to zalecenia lekarskie :) - aż sam zaczynam się siebie bac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Pani Doktor dermatolog zleciła mi piling gruboziarnisty /podobno taki jak na cellulit :)/ i potem balsam...

Skro to była Pani Doktor dermatolog, to zaleciła Ci coś w jakims konkretnym celu. Nasze rady, w tym wypadku, mogłyby Ci zaszkodzić, a nie pomóc.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skro to była Pani Doktor dermatolog, to zaleciła Ci coś w jakims konkretnym celu. Nasze rady, w tym wypadku, mogłyby Ci zaszkodzić, a nie pomóc.

Słuszna uwaga. Chociaż nie odniosłem wrażenia aby cokolwiek mogło mi pomóc lub zaszkodzic:) ALe dziękuję za tak rozsądne podejscie. 

A w sprawie młodej kosmetyczki... to szukac czego? jak nazwać taki zabieg? Piling? Czy nazwa nie ma znaczenia i skupić sie na młodej kosmetyczce?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w sprawie młodej kosmetyczki... to szukac czego? jak nazwać taki zabieg? Piling? Czy nazwa nie ma znaczenia i skupić sie na młodej kosmetyczce? :)

Tu Ci nie pomogę.

Jak pisałam w innym wątku: nie znoszę, gdy ktoś obcy dotyka (w celach kosmetycznych) mego ciała.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moje niedawne odkrycie.

Musiałam to przetestować najpierw na sobie, a ja jestem mega wybredną klientką jeśli chodzi o makijaż twarzy.

Wiem, że marka, reklama oraz ceny często i gęsto nie pokrywają się z jakością produktu. A, że ja nie lubię przepłacać, to nagminnie daję szansę tym tańszym produktom.

Firma: Smart Girls Get More - Pomadka w Płynie Długotrwały Matt

matt_lipstick_fioletowy.thumb.jpg.2872202feb1ef8506cdc99e5ec33268f.jpg

@iko to firma polska. Lubisz polskie produkty :)

Pomadka jest naprawdę bardzo trwała (jedzenie tłustych rzeczy, picie nie zrobiło mi glonojada na ustach) , dobrze kryje i nieco barwi skórę ust. Dlatego polecam używać do jej pierwszego nakładania (kontur ust) własnego pędzelka do pomadki, a nie aplikatora z tej  pomadki.

Koszt w Drogeria Natura od 6zł do 10 zł.

Dostępna niestety tylko w 4rech kolorach.

Edytowane przez Dragonfly
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi