Skocz do zawartości
Horovitz

Hot wife i łańcuszek na prawej nodze...

Widząć kobietę z łańuszkiem na prawej nodze...  

536 użytkowników zagłosowało

1. 1. Widząć kobietę z łańuszkiem na prawej nodze...

• wiem że to hotka,
      402
    • nie zwracam uwagi,
      137

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo lubię łańcuszki i bransoletki na stopach kobiet (jak i inne elementy biżuterii). Któraś z forumowiczek miała świetne zdjęcie z takim łańcuszkiem , niestety nie pamiętam która. Oczywiście taki łańcuszek nie daje pewności, czy jego właścicielka to hotka - nawet jeśli przypięty jest konkretny symbol, ale daje do myślenia. Zapala się lampka, ze jest to potencjalna hotka .

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.08.2020 o 16:29, MP2020 pisze:

Duża większość Kobiet nosi łańcuszki na kostce żyjąc w kompletnej nieświadomości co to dla jakiegoś procenta ludzkości oznacza... Sama już jako nastolatka nosiłam łańcuszek i zawsze na prawej nodze, nie będąc świadoma ewentualnego znaczenia. Lubię ten rodzaj biżuterii od zawsze... Natomiast nie przywiązuje do niego aż takiego znaczenia Cuckoldowego. A moje osobiste zdanie jest takie że to bardzo słaby ewentualny "znak" rozpoznawczy... Zbyt popularna rzecz.. Poprostu... To tak jakby uznać i przyjąć za pewnik że wszystkie kobiety które malują paznokcie u stóp na czerwono lubią dominować ?‍♀️M. 

Dokładnie.
Jadąc na tegoroczne wakacje kupiłam sobie i "Teściowej" bransoletki na kostki. Mi też po prostu podoba się ten rodzaj biżuterii.  I tak paradowałyśmy sobie po plażach w błogiej nieświadomości.
Dopiero Partner wytłumaczył mi, że to może być uznane za symbol HW.  Teraz, będąc już wtajemniczoną (mimo, że nie zasługuję na tytuł HW) nadal chodzę z bransoletką na kostce.
Ona

• Lubię 6

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, n00bs pisze:

Dokładnie.
Jadąc na tegoroczne wakacje kupiłam sobie i "Teściowej" bransoletki na kostki. Mi też po prostu podoba się ten rodzaj biżuterii.  I tak paradowałyśmy sobie po plażach w błogiej nieświadomości.
Dopiero Partner wytłumaczył mi, że to może być uznane za symbol HW.  Teraz, będąc już wtajemniczoną (mimo, że nie zasługuję na tytuł HW) nadal chodzę z bransoletką na kostce.
Ona

Potwierdzasz moje głębokie przekonanie o tym,że jest to zupełnie nietrafiony symbol HW🤗

M.

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze zwracam uwagę na łańcuszki na kostkach i na stopy i doszukuje się wszelkich symboli ale latem to po prostu moda i tylko tyle😉 ale fajna moda 👌😎

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety, nie jest to tak jednoznaczne.. Zawsze gdy zauważę taką bransoletkę na kostce u kobiety, pojawia mi się dyskretny uśmieszek, ale zdaje sobie z tego sprawę że wiele kobiet je nosi po prostu dla ozdoby, nie zdając sobie sprawy że dla pewnych osób mogło by to być odebrane jako sygnał do chęci nawiązania conajmniej flirtu.. No chyba że na bransoletce znajduje się ewidentny symbol mogący oznaczać coś więcej niż ozdobę. Ale te z kolei są zazwyczaj na tyle dyskretne ze czasami ciężko je dostrzec.

Reasumujac lubię ten element biżuterii u kobiet, ale nie traktuje tego jako coś bardzo znaczącego. No chyba że miałbym do czynienia z osobą wtajemniczoną w temat, wtedy robi się to swój sposób podniecające, ale akurat to czy to potencjalna Hotka wartało by wybadać w inny sposób niż na pierwszy rzut oka sugerować się bransoletką. Gdyby to było tak oczywiste to o ile było by prościej.. :)

Sam też podarowałem taką żonie, z grawerem "HW" na serduszku. Na tyle dyskretnym że może ja nosić jako ozdobą, a jeśli ktoś wtajemniczony to zauważy.. No cóż.. Się zobaczy ;)

Mąż. 

• Lubię 3

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2021

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.