Hot wife i łańcuszek na prawej nodze... - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Forumowiec

Hot wife i łańcuszek na prawej nodze...

Widząć kobietę z łańuszkiem na prawej nodze...  

401 użytkowników zagłosowało

1. Widząć kobietę z łańuszkiem na prawej nodze...

• wiem że to hotka,
      304
    • nie zwracam uwagi,
      100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Chciałem się Was zapytać czy widząc kobietę, która nosi łańcuszek na prawej nodze wiecie że to hotka....czy nie zwracacie na to uwagi?

Może w Polsce ten zwyczaj jest na tyle mało znany, że wolicie nie ryzykować usiłując zagadnąć taką kobietę...?

Proszę o opinię....

Już dawno usiłuję znaleść łańcuszek z odpowiednim charakterystycznym znakiem aby podarować swojej żonce...może podpowiecie gdzie taki można kupić...?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat był już poruszany na Forum, bodajże nawet w formie ankiety. Proponuję przejrzeć starsze topiki. Póki co nie zamykam, bo może będzie jednak zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

możecie wyjasnic o co chodzi z łancuszkiem na nodze?

jaki charakterystczny znak powinien miec taki łańcuszek?

ja zwracam uwagę na łańcuszki i pierscionki na palcach stóp,ale pewnie dlatego ,że jestem wielbicielem kobiecych stóp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możecie wyjaśnić o co chodzi z łańcuszkiem na nodze?

jaki charakterystyczny znak powinien mieć taki łańcuszek?

Łańcuszek na nodze, to symbol Hot Wife. Sam w sobie (jako że na nodze) jest charakterystycznym symbolem. U nas średnio się to rozpowszechniło i nie każdy wie cóż to oznacza, zdarza się również że kobiety noszą taką ozdobę w błogiej nieświadomości, ale np w USA, jest to norma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma zdjęcia swoich hotek i ich stópek z takimi łańcuszkami, to chętnie zobaczymy :devil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam robię małą przymiarkę do zakupu gustownego łańcuszka i przyznam, że chętnie zobaczył bym go na prawej nodze swojej żonki. 

Zrobiłem mały rekonesans jak jest to odbierane wśród narodu i wypowiedzi na forach internautów sugerują, że tylko garstka jest wtajemniczona w temat. Wśród tych co myślą, że coś jest na rzeczy dominuje przekonanie, że na lewej nodze to po prostu ozdoba a na prawej nodze to po ozdoba lub sugestia, że nosicielka jest bi/les, lekkich obyczajów lub po prostu uwielbia się bzykać :) 

Delikatne bransoletki na nogach zawsze mnie nakręcały podobnie jak seksowna bielizna :D, nawet kiedy nie byłem jeszcze świadom ich ewentualnego przekazu. Ale to jest moje zdanie jako lekkiego fetyszysty :D

Ciekaw jestem co myślą o tych uroczych ozdobach nasze Panie. Ładne to czy raczej kiczowate? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nosze na lewej nodze

nigdy nie zdejmuje

fotki w galerii

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bywają ładne, bywają i kiczowate. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Scarlett

jak się robi ciepło albo w domu to też zakładam ; spokojnie można już kupić je u jubilerów :-) i to naprawdę ładne  . Kiedy mąż mi kupił pierwszy to miałam pewien dylemat ale kiedy mi wytłumaczył znaczenie to bardzo chętnie kupiłam sobie drugi. Jednak uważam, że nie wszystkie kobiety są tego świadome więc drodzy panowie uwaga, może być to mylące :-) A poza tym to dla mnie też dobra karta przetargowa jeśli ma się w domu fetyszystę to wszystko taka stópka załatwi :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co racja to racja ;) ładnym łańcuszkiem można wiele załatwić, odkurzanie, prasowanie i... ;)

Nie boicie się że się zerwie? Najładniejsze (moim zdaniem) są te subtelne i delikatne, choć może mniej rzucają się w oczy... 

Pytanie do pań, ile już zgubiłyście swoich łańcuszków? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.