Skocz do zawartości
Horovitz

Hot wife i łańcuszek na prawej nodze...

Widząć kobietę z łańuszkiem na prawej nodze...  

536 użytkowników zagłosowało

1. 1. Widząć kobietę z łańuszkiem na prawej nodze...

• wiem że to hotka,
      402
    • nie zwracam uwagi,
      137

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Chciałem się Was zapytać czy widząc kobietę, która nosi łańcuszek na prawej nodze wiecie że to hotka....czy nie zwracacie na to uwagi?

Może w Polsce ten zwyczaj jest na tyle mało znany, że wolicie nie ryzykować usiłując zagadnąć taką kobietę...?

Proszę o opinię....

Już dawno usiłuję znaleść łańcuszek z odpowiednim charakterystycznym znakiem aby podarować swojej żonce...może podpowiecie gdzie taki można kupić...?

Pozdrawiam

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

nosze na lewej nodze

nigdy nie zdejmuje

fotki w galerii

• Lubię 5

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Bywają ładne, bywają i kiczowate. 

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

:D

Dobrze, że temat został odkurzony. Teraz ja idę odkurzyć swój łańcuszek ;)

A tak w ogóle, to muszę pomęczyć męża o nowy egzemplarz. :)

• Lubię 2

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Nie boicie się że się zerwie?

al22 ja noszę swój już od kilku lat i jeszcze ani razu mi się nie zerwał :oki: .

Noszę go zawsze czy zima czy lato. Nigdy się z nim nie rozstaję :bigbomb: :bigbomb: :bigbomb:

Pytanie do pań, ile już zgubiłyście swoich łańcuszków?

Ani jednego :bigbomb:

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym spotkał wasze kobiety z takimi cudeńkami na nogach to z chęcią bym je o to zapytał i może nawet coś więcej... :redevil:

A swoją drogą to bardzo ładne te łańcuchy hotki nasze :oki:

Dzięki za wstawienie foto ŁaurBałaur.

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do pań, ile już zgubiłyście swoich łańcuszków?

Zgubiłam calkiem niedawno :cry:

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

a czyli jednak... sam raczej nie odpadnie ale chyba łatwo o coś zahaczyć... i po błyskotce...

no na pocieszenie powiem, ze drugi pewnie będzie ładniejszy ;)

Drogie Panie, te Wasze fotki bardzo smakowite ;)

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2021

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.