Sante sauna Warszawa - strona 4 - Hot Miejscówka - Cuckold Forum Skocz do zawartości
inti

Sante sauna Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Pomiędzy jest chyba tylko Most Poniatowski. Zakładając, że chodzi ci o "coś więcej" niz sauna ale "nie tak odważnie" jak w klubie dla swingersów to chyba tylko dyskoteka zostaje.

Wybierz się kiedyś do Usta Klub albo Euphorii. Masz tam cały przekrój możliwości, od sauny przez tańce aż po balety.  I na prawdę nikt nikogo tam do niczego nie przymusza. Powodzenia.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj po kilku miesiącach  odwiedziłem Studio Sante. Jechałem z mieszanymi uczuciami. I nie wiedziałem czego się spodziewać po ostatnich niekoniecznie miłych zachowaniach klientów. Po dwóch godzinach pobytu z mojej perspektywy widzę same plusy w stosunku nawet do poprzedniego roku. Jedno z dwóch jacuzzi zostało oszklone dzięki temu zrobiło się po prostu ciszej na basenie i leżakach. Z pewnością poprawiła się znacznie świadomości klientów, widać że przychodzą w konkretnym celu, a zasady poprawnego saunowania nie są im obce i to jest dobra wiadomość. Skończyły się chyba czasy, że młodzi panowie przychodzili w jednym celu - gapienia się na nagie cialo. Chyba że wczorajszy dzień był wyjątkiem. Na plus jest to że w końcu nik nie pakuję się w stroju kąpielowym bezpośrednio po pływaniu w basenie do sauny. Widać tutaj znaczną różnice. Rytuały jak to w Studio Sante wygrzać się można ale czy zrelaksować nie sądzę. Wszystko przez nieodpowiednią i za glosną muzykę. W saunach jakby zrobiło się trochę ciszej i nie ma już głóśnych rozmów niczym na targu z warzywami. Śmiało mogę polecić Studio Sante jednak w weekendy sytuacja może być całkowicie odmienna od tej którą wczoraj miałem przyjemność zaobserwować. 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.09.2019 o 10:20, mat_wiliams_91 pisze:

Śmiało mogę polecić Studio Sante jednak w weekendy sytuacja może być całkowicie odmienna od tej którą wczoraj miałem przyjemność zaobserwować. 

Dzięki za optymistyczną relację. Przymierzałem się do Sante jakiś już czas ale opinie przeważnie były niesprzyjające. Wygląda na to, że samemu trzeba sobie wyrabiać opinie jeżeli chce się być pozytywnie zaskoczonym ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.