Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, vol. 2 ;) - strona 10 - Kobiecym Okiem - Cuckold Skocz do zawartości
Zouza

Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, vol. 2 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze zrobiona to lubię po jasności...

Jak złe to wole na to nawet nie patrzeć...

aczkolwiek odpowiadając na Twoje pytanie to tak lubię noc, lubię półmrok działa to na mnie stymulująco

Półmrok to ja rozumiem ;)  ... uff na szczęście nikt ze mną nie chciał całkiem po ciemku to chyba nie jest  źle . :D

Odpisuję Ci właśnie ,a tu mój  yt zabłądził  i sam zapodał ...coś w temacie ,serio ,cuda jakieś ...   :zdziwko:

...nawet nie wiedziałam, że jakaś nowa wersja jest ...

To znak że do tematu trzeba wrócić ...tak myślę  ;)  

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.07.2018 o 23:22, Aine pisze:

Dokładnie 20 czerwca podbiłam ten temat i myślę od tamtej pory, czy jest coś co naprawdę chciałabym poczuć /zrobić, gdybym była ten jeden dzień mężczyzną ...

Dziś już wiem ,wiem ,po przeczytaniu tego tematu ...

https://www.cuckoldplace.pl/topic/25894-te-momenty/?do=findComment&comment=394621

Chciałabym poczuć się jeden dzień jak oni...

Jak facet-dumny rogacz...

Gdzie ten Aladyn ?...życzenie chciałam wypowiedzieć !    :redevil:

Cześć Aine

Czyli chciała byś się poczuć jak rogacz i pomagać w przygotowaniach swojego męża na spotkanie z kochanką? 

I poczuć jak to jest na ich miejscu kiedy panowie wracają do domów i czuć tą niepewność podczas ich nieobecności?

Pozdrawiam Kris

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Ann&Kris pisze:

Cześć Aine

Czyli chciała byś się poczuć jak rogacz i pomagać w przygotowaniach swojego męża na spotkanie z kochanką? 

I poczuć jak to jest na ich miejscu kiedy panowie wracają do domów i czuć tą niepewność podczas ich nieobecności?

Pozdrawiam Kris

Wydaje mi się że to będzie zupełnie co innego. Nie każdy lubi być rogaczony i osoba która nie ma tego fetyszu będzie czuła coś zupełnie innego. Tak mi się zdaje /On

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.10.2018 o 18:42, Ann&Kris pisze:

Cześć Aine

Pozdrawiam Kris

Trochę zabłądziłam w czasie, umknęła mi Twoja odpowiedź a już na pewno pytanie... 

To zupełnie nie tak, mojego (przyszłego) męża szykować nigdzie nie zamierzam, a już na pewno nie jako facet... :D

Gdybym tym facetem-rogaczem była ja, musiałabym mieć na ten czas żonę. I to taką chętną hotkę, bo namawiać jej nie zamierzam... 

Ją bym mogła wyszukiwać i puścić w miasto...

Mogę sobie tylko wyobrazić odrobinę czy by mną to targało czy nie...  

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, to kompletnie nie chciałabym być mężczyzną. Jakoś nigdy niczego mężczyznom nie zazdrościłam i nie ciekawiło mnie jak to jest być osobą płci męskiej. Pewnie dlatego, że w dzieciństwie oraz nastoletnich latach więcej miałam kumpli niż koleżanek. Dzielenie latami pokoju ze starszym bratem (nie chciałam mieszkać ze starszą siostrą) i spędzanie dzięki temu wieczorów a i całych nocy na męskich pogaduchach doskonale pokazało mi jak myślą i zachowują się chłopcy, a potem mężczyźni. Nie potrzebuję tej wiedzy rozszerzać.

@Sem. kiedyś napisał:

"Grabarzem też można być jeden dzień. Myć okna w korpo wieżowcach wisząc na linie. Tyle jest wyzwań drogie Panie!" 

A i owszem wyzwań jest pełno i ja niejedno w swoim życiu podjęłam. Co prawda nie miałam pomysłu myć okien w korpo wieżowcach, bo nie miałam odpowiednich kwalifikacji.

Ale w branży funeralnej jak najbardziej chciałam pracować na pełen etat. I powiem Ci, że do tego wcale nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej siły fizycznej. Wystarczą umiejętności, wiedza, odpowiednia technika i mocna psychika. I wiesz co @Sem.? Od lat odbijam się od muru tego męskiego twierdzenia, że to praca tylko dla mężczyzn, bo oni to są silniejsi psychicznie i fizycznie. A przecież jak oni dźwigałam te same ciężary, widziałam i babrałam się w tych samych okropnych rzeczach. Różnica między nami polega na tym, że ja nigdy nie musiałam wspomagać się alkoholem czy innymi używkami, by móc dać radę. To te używki często kryją się za męską siłą fizyczną i psychiczną.

Nie raz i nie dwa pracowałam na równi z mężczyznami w podobno męskich zawodach. Teraz też pracuję fizycznie, bo praca za biurkiem czy innym stolikiem wykańcza mnie psychicznie. Pracuję tak samo jak moi koledzy. I powiem, że nie jestem tam jedyną kobietą. 

A gdybym jednak była mężczyzną jeden dzień, to chciałabym doświadczyć męskiego orgazmu. Poczuć jak to jest mieć penisa i kochać się nim z kobietą i innym mężczyzną.  Takie mało oryginalne :D

• Lubię 10
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym poczuć... co czuje mężczyzna gdy rodzi mu się dziecko, wtedy gdy jest z kobieta przy porodzie... mój były mąż twierdził ze to coś niesamowitego...

a i wzwód... nie sex z kobieta ale wzwód...  lubię ten moment u mężczyzn... ciekawe jak to jest mieć wzwód...😀

• Lubię 6
  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mia pisze:

ciekawe jak to jest mieć wzwód...

Głowy nie dam, ale myślę, że podobnie jak u kobiet. W końcu mamy "tam" takie same i tak samo reagujące komórki z tą różnica, że u nas jest ich przeważnie nieco więcej a Wam się nic przy okazji nie majta 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm teoretycznie masz rację... budowa komórkowa ta sama... ale... myśle ze w tym przypadku ilość ma znaczenie i to duże... i chciała bym poczuć jak to jest jak coś mi majta...

• Lubię 4
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym sprawdzić jak to jest posiadać męski mózg, szczególnie super inteligentnego mężczyzny. Przetestować jego: wyobraźnie, emocje, zachowania, sposób postrzegania świata i ludzi itp.

_ONA

• Lubię 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.