Relacje intymne: Ogier - rogacz :) - strona 7 - Dyskusje o Ultimate Cuckold - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Gość krangg

Relacje intymne: Ogier - rogacz :)

Rekomendowane odpowiedzi

Może faktycznie Iko troszkę się pospieszyła, ale:

Poza tym, uważamy, że jeżeli jesteśmy parą i jesteśmy tu razem, to jakie znaczenia ma to kto akurat klika? Wszystko co tu czytamy i piszemy robimy razem, bez względu na to kto klika. Na pewno nie będziemy za każdym razem pisząc jakiś post, pisać w pierwszej kolejności "pisze on" pisze ona" bo to byłoby bardzo śmieszne i niedorzeczne skoro razem tu jesteśmy, razem konsultujemy

bardzo więc będzie dla Was, oczywiście razem, śmieszne siedzenie w "ciupie".

A traficie tam za każdym razem, gdy złamiecie Regulamin, który mieliście obowiązek przeczytać i tworząc konto na forum zgodziliście się na jego postanowienia.

Będę miała na Was oko i nie będę miła.

Tak, żeby było śmiesznie.

A tak przy okazji - to jedno z Was nie myśli samodzielnie, tylko przyjmuje za pewnik zdanie drugiego?

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

(kris)

3mpara

Akurat tu nie masz racji.
Chodzi czysto o wzgledy estetyczne i grzeczniściowe gdy jasno wiadomo z kim ma się do czynienia. A jak się nie wie to mogą wyniknąć niepotrzebne nieporozumienia.

Edytowane przez Ann&Kris
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo więc będzie dla Was, oczywiście razem, śmieszne siedzenie w "ciupie".

A traficie tam za każdym razem, gdy złamiecie Regulamin, który mieliście obowiązek przeczytać i tworząc konto na forum zgodziliście się na jego postanowienia.

Będę miała na Was oko i nie będę miła.

Tak, żeby było śmiesznie.

A tak przy okazji - to jedno z Was nie myśli, tylko przyjmuje za pewnik zdanie drugiego?

Zouza możesz mieć nawet dwoje oczu bardzo szeroko otwarte na nas, to na pewno nas nie przestraszysz, choćbyś była papieżem tego forum. Najwyżej będziemy w "ciupie" i grzecznie się pożegnamy z tym forum. Są jeszcze inne fora i portale na tema cuckold, ale wybraliśmy to bo wydaje nam cię cały czas bardzo fajne i normalne jeszcze, ale jak będzie takie podejście, to będzie dla nasz znak, ze nie pasujemy tu a inni bedą sami mogli sobie wyrobić zdanie na temat takiego traktowania.

To pisałam ja, ona w liczbie mnogiej bo razem mamy takie zdanie. Tak może być czcigodna Zouzo???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

się przyczepią nie wiadomo o co  

może nie tyle się pospieszyła, co zrobiła niefortunnie przy tym akurat poście i temacie, mając w pamięci Wasze wypowiedzi w innych wątkach - w których nie wynika które z Was pisze 

Poza tym, uważamy, że jeżeli jesteśmy parą i jesteśmy tu razem, to jakie znaczenia ma to kto akurat klika? Wszystko co tu czytamy i piszemy robimy razem, bez względu na to kto klika. Na pewno nie będziemy za każdym razem pisząc jakiś post, pisać w pierwszej kolejności "pisze on" pisze ona" bo to byłoby bardzo śmieszne i niedorzeczne skoro razem tu jesteśmy, razem konsultujemy

a mając na uwadze powyższe słowa, tym bardziej zalecam zapoznanie się z regulaminem bo zabrania on komentowania działań administracji

i jak Zouza napisała, co dla Ciebie śmieszne a tu jednak obowiązuje, to jest karane

najprościej, jak to wielu parom było mówione, podpisuje się ten, kto wciska Enter 

zatem polecam poznać i zaakceptować panujące to zasady

i proszę tego co powyżej nie komentować, nie chcę karać a jedynie zwracać uwagę na to jakie mamy tu zwyczaje

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Was nie straszę, ja Was ostrzegam.

Zdanie sobie wyrobiło mnóstwo osób, które tu są od lat.

Zachowujcie się normalnie i piszcie do osoby zwracającej Wam uwagę z szacunkiem - to problemów mieć nie będziecie.

A jak nie - cóż, forum nie jest obowiązkowe.

I proszę o dyskusję w temacie.

Ciągnięcie OT poskutkuje punktami karnymi.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I proszę o dyskusję w temacie.

Ciągnięcie OT poskutkuje punktami karnymi.

I kto tu rozpoczął tą dyskusję nie w temacie? My?

Żeby przyczepiać się o takie popierdółki, jak końcówka am,em, śmy, żeby było wiadomo kto w danym momencie klika u nas w klawiaturę?

Dobra kończę już. A może to my nie jesteśmy tu za krótko, a ktoś jest już za długo??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie dla mnie idealną relacją jest symbioza między sissy a moim facetem.

On piszę do sissy ona przygotowuje mi bieliznę na spotkanie i mnie nakręca i podnieca przed seksem.

Daje znać sissy kiedy ma zamiar mnie odwiedzić tak żebym leżała w sypialni i czekała na niego , moja sissy otworzy drzwi i zaprosi do sypialni. Podziękuje po zaspokojeniu mnie. Im bardziej dominujący tym bardziej sissy uległa...-a ten kontrast jest najbardziej podniecający.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ultimate też mnie nie kręci... Jeśli Rogacz ma ochotę wylizać moją spermę z cipki swojej żony to proszę bardzo.... Jeśli ma ochotę zobaczyć jak się kocham z Hotką - to jak najbardziej. Jeśli chce uczestniczyć w tym seksie tak byśmy obaj doprowadzili Hotkę do szczytów... to rewelacyjnie. Jeśli będzie chciał byśmy z Hotką spotkali się sam na sam i by ona mu zdała relację z tego spotkania - doskonale.

Kumplowanie się jest wskazane.. Nie musi być to od razu przyjaźń, ale nić sympatii jest konieczna

Na pewno innemu mężczyźnie nie będę dawać penisa do obciągnięcia ani na niego tryskać itp.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi