Cuckold dla bogatych ? - strona 24 - Okiem Rogacza - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Zouza

Cuckold dla bogatych ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zou, to bylo teoretyczne, nie zapraszam do domu ?

Jak coś ma być to jest taki wynalazek jak hotel lub jakiś apartament, więc wynajmuję. Jak mam ochotę zjeść lub druga osoba to zapraszam do knajpy/restauracji.

W tym kontekście jednak kasa ma znaczenie i lepiej ją mieć, by przynajmniej w tym aspekcie poczuć się w miarę komfortowo, bo jak potem uprawiac seks mysląc - o kurwa wydalem calą wypłatę lub co gorsza, wziąłem chwilówkę ?

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Zouza napisał:

A jaka to jest ta "niewielka", że tak zapytam?

dobra, podkładam Ci się ?

niewielką acz realną wydaje mi się:

50 - 70 zł za wynajęcie pokoju schludnego w legalnym miejscu

30 - 50 zł coś do schrupania i wypicia

zatem, wydatek jednorazowy - ten skromny oscyluje w granicach + / - 100 zł

(nie liczę kosztów dojazdu, bo groo osób szuka się w ramach jednej aglomeracji, nie liczę ciuchów i innych bajerów - nie wszyscy to praktykują)

i dla wielu owa stówa może być sufitem (przecież mając różne hobby i jakiś budżet domowy na całość, też dokonujemy wyborów na co i ile wydamy, zk jest jednym z dość znacznych kosztów - zresztą jak większość imprez :D )

i nie krygujmy się, że bawiąc się w seksy poza domem, że się nie wydaje się kasy

i teraz dzielimy na te seksy "zapoznawcze" i te ze "stałymi"

no z całym szacunkiem dla obu stron... te pierwsze spotkania bywają droższe; potem jeśli okazuje się, że częstotliwość jest potrzebna zwiększona i by ją uzyskać przecież optymalizujemy koszty vide budżet którym dysponujemy 

i jak napisałaś, co innego ze "stałym" co innego z jednorazowym - też nie ma tego co ukrywać

no jeśli ja bym po kawie dostała zaproszenie do wariantu - a chodźmy do mojego kolegi bo ma wolny pokój to bym powiedziała "chyba Bóg Cię opuścił" (żeby nie powiedzieć"ochujałeś" ? )

51 minut temu, Zouza napisał:

Chyba namotałam, ale po nieprzespanej nocy jakoś ciężko mi się ubiera myśli w słowa. ;)

jak dla mnie jesteś bardzo czytelna :D 

czy jest dla bogatych? może i nie.... lecz na pewno dla tych co mają luzy w budżecie, które mogą przeznaczyć na rozrywkę 

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, iko napisał:

50 - 70 zł za wynajęcie pokoju schludnego w legalnym miejscu

Cholera, jeszcze takowego w moim mieście nie znalazłam (a szukałam!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Zouza napisał:

Cholera, jeszcze takowego w moim mieście nie znalazłam (a szukałam!).

a pod miastem? ?

jak szukałam lokalizacji na zlot w Wawie by uczestnikom podać hotele różne, to takie znalazłam i w Wawie - prawda jest, że tam nie byłam w środku

możesz się już nie czepiać? :D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja się nie czepiam! Serio! :D

1 minutę temu, iko napisał:

a pod miastem? ?

A pod miastem to było kiedyś fajne miejsce, już nie istnieje, z tego, co wiem.

No i tam bez auta nie było szans dotrzeć, w każdym razie na pewno nie w szpilkach. ;)

W mieście tanio to tylko kwatery pracownicze.

Ale średnio się bzykać, gdy ściany z dykty, a za ową ścianą pięciu chłopa. :lach:

Najtańsza oferta, jaką znalazłam zupełnie przypadkowo, bo w najczęściej uczęszczanym hotelu nie było miejsc, to była sieciówka za 109 zyla - do tej pory pamiętam :D

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie tak.

hotele . Wyjazdy . Ubrania ......

nue jest to tania zabawa 

......

ale warto 😂

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko uzależnione jest od wielu rzeczy, ale lepiej mieć swobodę finansową, niż nie 😀

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, mindaugas pisze:

To wszystko uzależnione jest od wielu rzeczy, ale lepiej mieć swobodę finansową, niż nie 😀

1 minutę temu, Tomsen pisze:

Doskonale powiedziane !

Eureka :facepalm:

• Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, mindaugas pisze:

Ona chociażby umożliwia spotkania poza miejscem swojego zamieszkania, dalsze wyjazdy, większą swobodę w doborze miejsc... I w ogóle korzystanie z własnej fantazji z większym rozmachem.

Miałam zupełnie inne możliwości zaczynając "zdradzać" jako studentka, a zupełnie inne teraz... Otworzyło się więcej perspektyw.

Lula.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.