partnerka która lubi takie zabawy (cuckold) - strona 5 - Wasze oczekiwania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Forumowiec

partnerka która lubi takie zabawy (cuckold)

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro utwierdzasz siebie i innych, że mam stereotypowe myślenie, pokaż mi dokładnie gdzie napisałem że jest wprost odwrotnie do Twoich słów.

Ps. Ty nazywasz moje słowa stereotypowym myśleniem a ja nazwę twój OT manipulacja. Zmienię zdanie w momencie gdzie pokażesz mi treść która znalazłeś w moich słowach.

tu?

Dla mnie jest sprzecznością bycie osoba dominującą i patrzenie na potrzeby osoby uległej i jeszcze jej rządania gusta i preferencje...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu?

No nie...

Pudo

Strzelaj dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie...

Pudo

Strzelaj dalej

To wysławiaj się jaśniej i dokładniej, bo nie tylko ja zrozumiałem w taki sposób Twoją wypowiedź

Husband, dnia 07 Lipca 2018 - 20:43, napisał(a): Dla mnie jest sprzecznością bycie osoba dominującą i patrzenie na potrzeby osoby uległej i jeszcze jej rządania gusta i preferencje.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze Husband - Masz rację a wszyscy inni się mylą. Możesz skończyć teraz OT czy będzie to kolejny temat z rozdzielaniem każdego włosa na czworo i nie prowadzącym do niczego przeciąganiu liny na zasadzie " a gdzie", "a pokaż" "a...." ? :facepalm:

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to dla mnie jest system zero jedynkowy, ktoś jest dominujący a ktoś uległy koniec kropka.

Też kiedyś tak myślałem. Niestety (na szczęście!) wielu z Nas ewoluuje, przełącza się, eksperymentuje. Wtedy wszystko co zero jedynkowe, zyskuje całkiem nowy kod. Pomyśl o tym.

• Lubię 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się wydaje, że takiej partnerki się nie szuka a po prostu pracuje się nad tą którą się posiada by ją zachęcić do korku naprzód. Nie zawsze musi się udać,  ale kto nie próbuje..

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. Ja bardzo bym chciała, by mój małżonek lubił i chciał być rogaczem.
  2. Dotychczas jest nim, z tym że nie wie tego,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.12.2018 o 11:37, kepaso_ pisze:

Mnie się wydaje, że takiej partnerki się nie szuka a po prostu pracuje się nad tą którą się posiada by ją zachęcić do korku naprzód. Nie zawsze musi się udać,  ale kto nie próbuje..

Zanim weszłam w kolejny związek założyłam sobie, że musi to być osoba, która ma podobne podejście do erotyki jak ja. To był warunek konieczny. Z poprzednim partnerem niemożliwe było realizowanie się na wielu płaszczyznach w tym obszarze. Dlatego nie do końca się zgadzam z powyższym.  Od początku poszukiwań stawiałam sprawę jasno - nie interesuje mnie klasyczny, monogamiczny związek. Niekiedy mężczyźni reagowali ciekawością, innym razem zrywali ze mną kontakt, czasami uznawali to za świetny pomysł, ale inne rzeczy nie grały. Nie jest łatwo znaleźć, ale warto szukać :)

• Lubię 9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się w 100%na nawet w 110% z @SplitKiM... nie można wszyskich mierzyć jedną miarą... zdarza się ze ludzie od samego początku wiedzą czego chcą... u nas też tak było... już podczas pierwszej rozmowy sprawy zostały postawione jasno... zwiazek monogamiczny nie jest dla Mnie... okazało się ze dla niego też... na szczęście...😀

• Lubię 9
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.