Pytanie do uległych rogaczy.... - Przeżycia Ultimate Cuckold - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Sly2014

Pytanie do uległych rogaczy....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę że to dobre miejsce odnośnie pytania w klimacie UC. Co czujecie kiedy od np 3-4 miesięcy nie mieliście żadnego orgazmu, Hotka każe wam zakładać pas cnoty kiedy przychodzi jej kochanek, nie pozwala się zobaczyć w bieliźnie nie mówiąc już o seksie...co czujecie gdy ostro zabawia się za ścianą w waszym domu/mieszkaniu kiedy słyszycie jak stęka z rozkoszy i to charakterystyczne klaskanie kiedy on ją posuwa...? Ona sobie używa ile chce a wam nawet nie wolno strzepnąć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny sly.. nikt mu nie odpisał..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym miał takie doświadczenia to chętnie bym podyskutował, ale niestety jeszcze nie było mi to dane... JESZCZE! :redevil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość VanDaren

Napisałeś o czymś do czego dążę i mam nadzieję, że w dalszej przyszłości się sprawdzi. Nie mam doświadczeń aż takich, więc się nie wypowiem. Myślę, że czułbym się seksualnie spełniony.Wiem, że to brzmi irracjonalnie, ale tak przyszło mi do głowy. Zazdroszczę tym, którzy już tak mają, ale nie sądzę, żeby było ich dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ON:

Takie praktyki nakręcają nas pod warunkiem, że mają swój koniec, powrót rogacza do zabaw. Ciągły zakaz patrzenia i wiedzy co się dzieje pozbawiłby rogacza czerpania z tego przyjemności, wykluczyłby go z relacji.

Chociaż mam wyjątek... Od dość dawna nie mogłem się kochać z Hotką a wciąż kręci mnie to, że nie mogę, ktoś lepszy powinien w nią wchodzić i  zaspokajać, kochać się z nią. Mam głęboko ukrytą fantazje by Pani w ogóle nie doświadczyła seksu z rogaczem a jej jedynym partnerem seksualnym jest stały kochanek, ale wiadomo to tylko fantazje.. niemożliwe do realizacji ;)

Czasowe, dość hardkorowe zakazy mogą być dobrą karą dla sissy, wtedy również nie zna dnia i godziny kiedy kara zostanie zdjęta, po takiej karze pamięta się na długo, że warto być grzeczną sissy.

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opisana przez Ciebie sytuacja to jest moje pragnienie, kiedy moja Pani w pełni korzysta ze swojej Kobiecości z wybranymi przez Nią Kochankami, zaś ja mogę tylko pomarzyć o seksie. Spełnienie odnalazłbym  w sytuacji, gdy Pani wprowadziłaby mi permanentny zakaz uprawiania seksu, w czasie spotkania z Kochankiem nakazywałaby założenie pasa cnoty i służenie im obojgu. Jedynie w nagrodę za dobrą służbę moja Pani pozwalałaby na stosunek ze sztuczną pochwą...

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opisana przez Ciebie sytuacja to jest moje pragnienie, kiedy moja Pani w pełni korzysta ze swojej Kobiecości z wybranymi przez Nią Kochankami, zaś ja mogę tylko pomarzyć o seksie. Spełnienie odnalazłbym w sytuacji, gdy Pani wprowadziłaby mi permanentny zakaz uprawiania seksu, w czasie spotkania z Kochankiem nakazywałaby założenie pasa cnoty i służenie im obojgu. Jedynie w nagrodę za dobrą służbę moja Pani pozwalałaby na stosunek ze sztuczną pochwą...

Podobne sceny ma w życiu prawie kazdy żonaty facet.

Ona kożystając z pełni swojej kobiecości i jego karty kredytowej realizuje swoje fantazje z dowolnym sprzedawcą odzieży czy też butów a on może tylko patrzeć mając pas cnoty w postaci rachunków w kieszeni. Ona pozwala mu jedynie służyć kornie przy targaniu toreb i najwyżej pofantazjować w necie na otomoto.pl

• Lubię 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, każdy tutaj pisze o checi bycia zrogaczonym a co jeśli ktorys ma bardzo małego i mloda hotka żadna prawdziwego ogiera zaczyna upokarzać meza wysmiewajac go przy koleżankach, oznajmia mu ze potrzebuje prawdziwego mężczyzny a nie takiego który nie może nawet w nia wejść bo ma jakies 3cm J, kiedy rzecz dzieje się za sciana a wam nawet nie pokazuje się w bieliźnie…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opisana przez Ciebie sytuacja to jest moje pragnienie, kiedy moja Pani w pełni korzysta ze swojej Kobiecości z wybranymi przez Nią Kochankami, zaś ja mogę tylko pomarzyć o seksie. Spełnienie odnalazłbym  w sytuacji, gdy Pani wprowadziłaby mi permanentny zakaz uprawiania seksu, w czasie spotkania z Kochankiem nakazywałaby założenie pasa cnoty i służenie im obojgu. Jedynie w nagrodę za dobrą służbę moja Pani pozwalałaby na stosunek ze sztuczną pochwą...

Widzę że wiesz gdzie twoje miejsce , tylko pas cnoty na stałe nie jak przyjdzie Bull.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że wiesz gdzie twoje miejsce , tylko pas cnoty na stałe nie jak przyjdzie Bull.

No tak, może kiedyś zasłuży na orgazm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.