Skocz do zawartości
pysia2006

higiena i bezpieczeństwo HIV i choroby

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

może i było już to poruszane na forum

mianowicie jeżeli dochodzi do ewentualnego spotkania w 3-kącie jak wybieracie ogierów (z poza kręgu swoich znajomych)

głównie chodzi o bezpieczeństwo i higienę

jak wy wybieracie tego trzeciego ??

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Moja dziewczyna raz wdała sie w dłuższy romans z dużo starszym facetem, nie używali prezerwatyw, ona brała pigułki. On był w małżeństwie i twierdził ze nigdy nie zdradzał - o ile była to prawda to taki układ mógłby być względnie bezpieczny.

No a higiena? jeśli facet nie wie że ma się myć regularnie to chyba nie ma co się nad nim zastanawiać nie? to się widzi po ubraniu, po zapachu, po to przecież są spotkania zapoznawcze :mrgreen: ważne jest zeby nie traktować ich zobowiązująco - wiadomo ze facet będzie potem zły i pewnie nachalny jak dostanie odmowę ale to już jego problem - takie jest życie że nie musimy wszystkim odpowiadać

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

higiena - miałem na mysli różne choróbska weneryczne

a bezpieczeństwo - chodziło mi raczej o to czy gość nie przyprowadzi jakieś bandy ze sobą - męża "upije" a z żoną .....

w każdym razie nie wchodzi w grę nikt ze znajomych - przynajmniej na razie

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

co do bezpieczeństwa to nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie, równie dobrze ogier może się obawiać tego, że gdy przyjdzie to parka coś mu zrobi (upije, zabierze pieniądze, telefon itd.)

Nie ma zasady, kto jest tu w lepszej sytuacji.

co do higieny, to przed spotkaniem prysznic obowiązkowy, może być nawet wspólny :), a później chyba jednak lepiej korzystać z gumki (przynajmniej póki się jeszcze lepiej nie znamy)

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

temat wazny. my umawialismy sie z panem na pierwszy raz w neutralnym miejscu czyli motelu i mysle ze na pierwszy raz jest to bezpieczniejsze niz na przyklad mieszkanie kochanka i mysle ze kochanek tez powinien to odbierac jako bardziej bezpieczne niz prywatne mieszkanie pary. temat zabezpieczenia? jestem obecnie zdania ze tylko i wylacznie prezerwatywa i nie dam sie namowic ze po blizszym poznaniu bez, nie chce sie martwic potem czy cos nie złapałam i zyc w niepewnosci jak na przyklad tutaj opisano http://zdradakontrolowana.jun.pl/viewtopic.php?t=5514

ja wiem ze panowie szczegolnie nie lubia gumki i ze nie jest tak przyjemnie jak bez, ale cholera jasna chyba bezpieczenstwo jest wazniejsze. uprawialam na kolejnym spotkaniu, po blizszym pozaniu bez prezerwatywy z naszym kochankiem ale wiecej nie zamierzam.

co do pana, jakiego wybrac, no na pewno zawsze podkreslalismy ze szukamy na stale i ze oczekujemy ze on tez i zalezaloby nam na wylacznosci czyli jesli mial jakies ogolszenie, profile to jak sie spasujemy usunie je on i my. wiadomo ze nie jestesmy w stanie sledzic kochanka, jego dzialalnosci w necie i realu, czy oprocz nas nie spotyka sie z inna para, mimo zapewnien, no ale mysle ze po dluzszym zapoznaniu to mozna wyczuc, szczegolnie jak ma zone, rodzine, to naprawde nie dałby rady i z nami i z jeszcze innymi, czasowo, organizacyjnie, by nie wyrobil.

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

No niby można by też "okazać się świstkiem" ze świeżego badania u lekarza że "wszystko w porządku". Np spotkanie we wtorek, świstek z poniedziałku. Ale to trochę jak zaglądanie "koniowi w zęby". Nieładnie i psuje nastrój chwili. Więc dla jasności, lepsza gumka, by po chwili rozkoszy, nie było długich tygodni stresu.

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi gumkami to zauwazyłem dosc ciekawa sprawe tak na marginesie .... niby wszyscy jak sie umawiają mowia że bedzie w gumkach .... ale kurde dziwne bo na spotkaniu rzadko sie nam trafiło zeby, ktoś miał ..... Podobnie jak mialem okazje ogladac fotki z imprezek też jakos ich aparat prawie nigdy nie potrafił uwzględnic :) No chyba w przypadku, zeby sie kobieta nie zabepieczała to wtedy tak . A jak owe gumki wyciagałem markotniały minki .... ...............ale ultimate teoretycznie ;) w gumkach cuckold to afe ...........

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

niby wszyscy jak sie umawiają mowia że bedzie w gumkach .... ale kurde dziwne bo na spotkaniu rzadko sie nam trafiło zeby, ktoś miał

Znam powód. Wstydzą się iść do apteki, bo tamta pani w okularach tak patrzy :) A kiosków w których akurat nikogo nie ma, żadnych klientów, też jak na lekarstwo. Ale i tam jest taka pani co się tak patrzy :) Koło się zamyka.

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
Duszek fajnysex

a my z żoną nigdy nie używaliśmy gumek i to chyba jest nasz problem umer 1 w kontaktach z tym trzecim

Bo wiadomo że trzeba używac ale gumka psuje nam całą zabawę

a co do bezpieczenstwa spotkan to gdzie najlepiej się spotykac ? Ktos moze polecic jakis hotel z okolic Lublina lub Bialej Podlaskiej?

@semenedar

Jak mialem 17 lat to rzeczywiscie taPani tak dziwnie patrzyla ,teraz nie rozumiem jak facet lub kobieta okolo 30 moze sie wstydzic kupna gumek

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

a my z żoną nigdy nie używaliśmy gumek i to chyba jest nasz problem umer 1 w kontaktach z tym trzecim

Bo wiadomo że trzeba używac ale gumka psuje nam całą zabawę

Tak. To problem wielu z nas. Być czy nie być, oto jest pytanie.

a co do bezpieczenstwa spotkan to gdzie najlepiej się spotykac ? Ktos moze polecic jakis hotel z okolic Lublina lub Bialej Podlaskiej?

Bezpieczny może być nawet namiot. Tu raczej nie chodzi o miejsce, lecz ludzi.

@semenedar

Jak mialem 17 lat to rzeczywiscie taPani tak dziwnie patrzyla ,teraz nie rozumiem jak facet lub kobieta okolo 30 moze sie wstydzic kupna gumek

Mam nadzieję że udało Ci się złamać mój kod enigma, i odczytać w tym pewien rodzaj żartu. Niestety zakodowany.

Jeśli się nie udało, to try again later...

.

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2021

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.