Rogate mikrofantazje :) - strona 23 - Rogate Fantazje - Cuckold Skocz do zawartości
taki_facet

Rogate mikrofantazje :)

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę patrzeć z bliska jak były chłopak mojej ślicznej, blond żonki ostro ją ładuje w cipkę bez gumki i zalewa do pełna moją puszczalską ukochaną. Dokładnie bym wszystko wylizał z mojej dziewczynki...

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idę z moją śliczną, blond żonką do seks klubu w naszym mieście, w którym zamierzamy spędzić całą noc.

Na miejscu znajdujemy pokój, w którym jedynym wyposażeniem jest zwisająca z sufitu na srebrnych łańcuchach, pozioma, czarna i skórzana półka. Dokładnie o coś takiego nam chodziło.

Karolinka rozebrała się tak, że została tylko w czarnych, lakierowanych szpilkach, czarnych pończochach z pasem do pończoch i koronkowymi stringami w tym samym kolorze.

- to ostatni moment, żeby się wycofać kochanie - ostrzegła mnie Karolinka, ale ja byłem zdecydowany

- jeśli Ty tego chcesz skarbie to ja też, kocham Cię

Karolinka uśmiechnęła sie, pocałowała mnie i też powiedziała, że mnie kocha, a potem położyła się na brzuchu na tej podwieszanej półce, tak, że leżała głową w moją stronę, a nogami nie stronę wejście.

Rozebrałem się do naga i podszedłem do Mojej ślicznej, młodej żonki i zdjąłem jej majteczki, po czym założyłem je na siebie, otworzyłem drzwi do naszej kabiny i ponownie stanąłem przy głowie mojej żony.

Nie minęło nawet 10 minut, a ktoś wszedł. Jako że było bardzo ciemno, zupełnie nie wiedzieliśmy kim jest człowiek, który się tu pojawił.

Podszedł do Mojej Karolinki i zaczął głaskać ja po pupie, a następnie wsadził jej dwa palce w cipkę.

Karolinka zaczęła słodko jęczeć, wtedy gość wyjął sterczącego fiuta i wjechał w cipkę mojej żony.

Mocno ją posuwał, kiedy leżała zupełnie płasko na brzuszku. W końcu zapytał gdzie może się spuścić.

- zalej moją niewierna cipkę

Nie trzeba mu było dwa razy powtarzać, wjechał w nią ostro i głęboko jeszcze kilka razy, a potem głośno jęknął i zrzucił ładunek w mojej żonie. Podziękowałem grzecznie za to, że zalał mi żonę, a później podszedłem do jej cipki i zacząłem zachłannie lizać.

Czułem spermę obcego faceta wylewającą się z mojej ukochanej.

Była porządnie rozciągnięta. Kiedy wszystko wylizalem podszedłem do jej buzi i zacząłem się z nią ostro lizać kiedy wszedł kolejny ziomek, a za nim jeszcze dwóch.

Lizalem się z moją puszczalską dziewczynką kiedy Ci kolesie zaczęli jej używać.

Jeden zaczął ostro pierdolić jej cipkę, drugi dawał jej klapsy i ściskał cycuszki, a trzeci kazał mi się odsunąć, stanąć w kącie i nie przeszkadzać. Tak też zrobiłem i już za chwilę patrzyłem jak jego wielki kutas posuwa gardelko Mojej żonki.

Po chwili zaczęli się zmieniać, a kiedy mieli już dość prawie równocześnie ją zalali. Dali jej jeszcze parę klapsów i pochwał i wyszli, a ja zabrałem się szybko do czyszczenia mojej Pani.

Zlizywałem dokładnie gorącą spermę tych trzech zupełnie obcych, na pewno starszych od nas facetów, którzy bardzo napalili się na moją młodą, cycatą, blondyneczkę. Zlizywałem ich obfite spusty z cipki, cycuszkow i ślicznej buzi mojej Karolinki. 

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.