zlizywanie nasienia z innych części ciała - stóp, piersi, pupy? - strona 12 - Okiem Rogacza - Cuckold Forum Skocz do zawartości
rogacz_199x

zlizywanie nasienia z innych części ciała - stóp, piersi, pupy?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja też to podnieca, i strasznie lubi slyszec ze zaraz sie spuszcze na jej cycuszki i wszystko wylize

Mojej żonki jakoś specjalnie to nie kręci ale nie miała by nic przeciwko. Chciała by za to żeby ktoś obficie zalał jej cipkę i twarz ... Niestety tyle o ile nie mam nic przeciwko buzi to cipka jest zarezerwowana dla mnie ;) reszta ciała proszę bardzo heee.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś ze świata zwierząt:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,20680605,truten-ktory-chce-wspolzyc-z-krolowa-musi-usunac-pozostalosci.html#MegaMT

Dla pszczół miodnych czas rozmnażania się to akrobatyczne wydarzenie na świeżym powietrzu. Królowa-dziewica nie kopuluje z trutniami z własnej kolonii, ale wydziela feromon, który wabi innych partnerów. Po stosunku samiec zostawia w waginie królowej fragment penisa. To tzw. znamię weselne i każdy kolejny truteń, który będzie chciał współżyć z królową, musi usunąć pozostałości po poprzednim samcu. Krystyna Czubówna wspiera pszczoły, a my wspieramy Greenpeace w czwartej edycji 'Adoptuj Pszczołę' - akcji, która ma na celu wzmocnić działania służące rozwojowi rolnictwa wolnego od niebezpiecznych dla pszczół pestycydów oraz kontynuować badania naukowe nad owadami zapylającymi. To największy crowdfunding w Polsce! Wejdź na adoptujpszczole.pl i adoptuj ich jak najwięcej!

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak narazie wylizywalem swoja sperme z piersi mojej dziewczyny. Ją to bardzo kreci :) tak ze sama mi pcha glowe tam zebym wylizywal. Ona sama nigdy mojej spermy nawet nie liznela raz...

Tak samo moją deklaruje że jest mi wierną :-)

Wysłane z mojego LG-F320L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to zaszczyt i obowiązek każdego rogacza, żeby wylizywać spermę kochanka ze swojej żony. Jest to kwintesencja cuckoldu. Jest to też wyraz pełnej aprobaty i szacunku męża do tego co robi jego żona z innymi facetami.

Moje doświadczenia to wylizywanie cipki, zlizywanie z brzuszka i ud oraz głębokie pocałunki w usta pełne spermy, oczywiście nie mojej.

Święte słowa! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widok uległego rogacza zlizującego autograf Kochanka zostawiony gdziekolwiek na Hotce to iście nieziemski widok dla każdego ogiera alfa...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff akurat nie moja bajka i dobrze że moja Hotka też nie miała takich zachcianek. Z tych klimatów lubię jednak wejść w rozgrzaną Hotkę po zaspokojonym jej ciałem kochanku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.