Co was wkurza z przeszłości waszego partnera i powoduje - strona 4 - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Jurysta

Co was wkurza z przeszłości waszego partnera i powoduje

Rekomendowane odpowiedzi

To jak najbardziej oczywiste, bez emocjonalnego stanu 0 szkoda czasu.

Najkrócej ale prawidłowo :)

Mikromi każdy cos ma za uszami, no po prostu każdy , takie cos to by moglo sie nie spodobać drugiej osobie.

Tylko wlasnie to jest przeszlosc ktora dawno minęła.. :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikromi każdy cos ma za uszami, no po prostu każdy

A tam zaraz każdy, jam święty i nawet w castingu na papieża zamierzam startować Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tam zaraz każdy, jam święty i nawet w castingu na papieża zamierzam startować Dołączona grafika

MM daje pol ręki uciac że taki świety to nie jestes :redevil:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikro, no ale są tacy, co w nowym związku chcą pocieszenia szukać :lach::mur:

Su, każdy też popełnia błędy, czasem czegoś się ludzie wstydzą. Ale jedną z miar człowieczeństwa partnera dla mnie jest przekonanie, że oboje jesteśmy ludźmi i ludzie mają prawdo do błędów i potknięć. Jeśli wyciągają z tego wnioski i nie szukają usprawiedliwień, to super.

A czerpanie radości z braku własnych win u partnera, przy pogardzie dla "upadłego" jest po prostu obrzydliwe.

Mikro, to nie do Ciebie oczywiście, wszak wiem, żeś ty janioł.:)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MM daje pol ręki uciac że taki świety to nie jestes :redevil:

I jak Ty byś wyglądała bez ręki, Kobieto małej wiary Dołączona grafika

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikro, no ale są tacy, co w nowym związku chcą pocieszenia szukać :lach::mur:

Su, każdy też popełnia błędy, czasem czegoś się ludzie wstydzą. Ale jedną z miar człowieczeństwa partnera dla mnie jest przekonanie, że oboje jesteśmy ludźmi i ludzie mają prawdo do błędów i potknięć. Jeśli wyciągają z tego wnioski i nie szukają usprawiedliwień, to super.

A czerpanie radości z braku własnych win u partnera, przy pogardzie dla "upadłego" jest po prostu obrzydliwe.

Mikro, to nie do Ciebie oczywiście, wszak wiem, żeś ty janioł. :)

Oczywiscie ze jestesmy tylko ludźmi, wazne zeby z tych błedów z przeszlosci wyciagnąć wnioski :)

I jak Ty byś wyglądała bez ręki, Kobieto małej wiary Dołączona grafika

Pieknie :lach:

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten temat dotyczy poniekąd czegoś takiego jak zaburzenie bądź stan emocjonalny zwany "zazdrość wsteczna"? Czyli jesteśmy zazdrosny o byłych kochanków często zupełnie obcych dla nas swojej drugiej połówki? Hmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.