Jaką pozycję najbardziej lubisz/lubicie - strona 18 - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
PrzystojnyVEET

Jaką pozycję najbardziej lubisz/lubicie

jaką pozycje najbardziej lubisz/lubicie???  

632 użytkowników zagłosowało

1. jaką pozycje najbardziej lubisz/lubicie???

• na jeźdźca
      119
    • misjonarską
      64
    • od tyłu
      297
    • na kowadełko (nogi na barkach mężczyzny)
      70
    • kwiat lotou (romantycznie :P )
      5
    • na łyżeczkę
      36
    • na stojąco
      12
    • 6/9
      60
    • poprostu oralnie
      26
    • żadna z wyżej wymienionych
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj to na jeźdźca, bo akurat coś mi w plecy wlazło i połamało...plecy nie sprawne, ale sprzęt jak najbardziej... i ten widok bujających się piersi, poruszających się bioder...mhmmmm

• Lubię 8
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądam oficjalne wyniki wyborów i tak sobie rozmyślam - co sprawia, że prawie połowa z nas uwielbia po prostu oralnie, pardon, oranie od tyłu a romantyczny kwiat lotosu nie przekroczył nawet progu wyborczego?  Jak często w ogóle eksperymentujemy z nowymi pozycjami, innymi niż tymi ulubionymi, zakodowanymi w pamięci mięśni? 

1 godzinę temu, napisano:

Dzisiaj to na jeźdźca, bo akurat coś mi w plecy wlazło i połamało...plecy nie sprawne, ale sprzęt jak najbardziej...

Wtedy to jest Na Kłodę z Konarem - nieruchomo ale sztywno ;) 

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, napisano:

co sprawia, że prawie połowa z nas uwielbia po prostu oralnie, pardon, oranie od tyłu a romantyczny kwiat lotosu nie przekroczył nawet progu wyborczego?  Jak często w ogóle eksperymentujemy z nowymi pozycjami, innymi niż tymi ulubionymi, zakodowanymi w pamięci mięśni? 

Czyżby dlatego, że mamy napisać o ulubionej, a nie o wszystkich, które praktykowaliśmy? ;) 

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, napisano:

Czyżby dlatego, że mamy napisać o ulubionej, a nie o wszystkich, które praktykowaliśmy? ;) 

Touche :)  zastanawiłem się po prostu nad tym co motywuje nas do próbowania (albo właśnie nie) nowych pozycji, innych niż te 7-8 podstawowych.

Otwarta kamasutka na nocnym stoliku?

"z tym/tą czuję, że chcę próbować zgoła innych figur?"

"trzymaj wino to ci pokażę co dziś na jodze ćwiczyliśmy?" 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, napisano:

zastanawiłem się po prostu nad tym co motywuje nas do próbowania (albo właśnie nie) nowych pozycji, innych niż te 7-8 podstawowych

Nie mogę napisać za innych, ale ja chętnie próbuję, bom z natury ciekawska i otwarta w sprawach seksu. :) 

Uwielbiam na pieska, bo najmocniej mnie stymuluje, ale gdybym tylko tę stosowała to pewnie by mi się "przejadła". ;) 

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.01.2020 o 01:16, napisano:

zastanawiłem się po prostu nad tym co motywuje nas do próbowania (

Szczerze? To, jak mnie partner ustawi :lach:.

Przed aktem penetracji to ja zatańczę i zaśpiewam, w ogóle uwijam się jak pracowita pszczółka, a jak już przyjdzie co do czego: wysoko unoszę nogi albo się wypinam... To Lulątko zrobi samo z siebie, bo tak zazwyczaj jest Lulątku najprzyjemniej i najłatwiej je ubezwłasnowolnić, całkiem przejąć kontrolę. I to są moje "pozycje zapłonowe" z Sailorem. 

Co nie zmienia faktu, że grzecznie daję się ustawiać, gdyż przywołane powyżej różnice anatomiczne potrafią wywołać fajerwerki w układach mniej oczywistych, niż te moje najulubieńsze.

W dniu 6.01.2020 o 03:15, napisano:

Uwielbiam na pieska, bo najmocniej mnie stymuluje, ale gdybym tylko tę stosowała to pewnie by mi się "przejadła". ;) 

Ale jakże cudownie jest często wracać do ulubionych smaków  :D .

Lula.

• Lubię 2
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, napisano:

Szczerze? To, jak mnie partner ustawi :lach:.

No dokładnie :P Choć zawsze wbijam na jeźdźca jak jest okazja :P Termin: jesteśmy obracane ma tutaj dosłowne znaczenie jak widać. :P

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, napisano:

Termin: jesteśmy obracane ma tutaj dosłowne znaczenie jak widać.

Lubię kobiety które można na wolnym ogniu obracać jak jelonka. I polecać sosikiem. ❤️

• Lubię 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.01.2020 o 21:30, napisano:

Ok odświeżam, bo chce coś dodać. Ostatnio kowadełko to moje podium pozycji. Pozwala na głęboką penetrację, kontakt wzrokowy, jeśli kochanek lubi ma blisko stopy. Minusy to że nie z każdym jest mi w tej pozycji dobrze. Zależy od rozmiarów penisa :P No i pozostając w niej pasywna mogę odpocząć po jeźdźcu :P

Kto jeszcze lubi? Kto próbował?

pozycja04d.jpg

Chętnie przytrzymywałbym Ci nóżki aby było wam wygodniej 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.