Cuckoldplace © 2014

Skocz do zawartości

•  

Zdjęcie

Kilka wytrysków do cipki mojej żony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline spam-box - Napisano 11 styczeń 2011 - 16:44

spam-box

Rogacz

• Rogacz
  • Pip
  • 0
  • 5 postów
  • 2 tematów
Jedną z moich fantazji seksualnych jest sytuacja, w której moja żona klęczy na brzegu łóżka z wypiętą dupką. Uda nie są złączone, pozycja przygotowana do seksu od tyłu. Ramionami opiera się o łoże, więc dupka do tyłu i do góry. W pokoju jest kilku facetów, dajmy na to pięciu. Wszyscy oni w przeciwieństwie do żony są ubrani. Każdy jedynie ma rozpięty rozporek na tyle aby wyjąć ptaszka i onanizować się własną ręką. Kiedy któryś poczuje, że jest tuż tuż przed wytryskiem, to podchodzi do żony od tyłu i delikatnie przykłada penisa do jej muszelki, ale nie wsuwa go do środka. Wkłada jedynie tylko główkę i to nie całą. Powiedzmy, że wkłada tak 2-3cm. I całą zawartość spermy wtłacza do jej gorącej muszelki. Ona nie robi nic, tylko czeka aż kolejny zrobi to samo. I tak jest napełniana spermą pięciu facetów. Gdy już piąty skończy napełniać cipkę swoim nasieniem, to jeden z nich podchodzi i delikatnie i powolutku wsuwa swojego penisa całego aż do końca. Takimi miarowymi ruchami jak tłok wsuwa i wysuwa go. Ja przyglądam się jak te tłok wyciska te soki z niej i sam błyszczy. Co o tym myślicie

#2 Offline mywyoni - Napisano 11 styczeń 2011 - 17:22

mywyoni

Moderator Globalny Kochanek

• Super Moderator®
  • 988
  • 3161 postów
  • 47 tematów

Rangi Specjalne

a Ty jesteś ogier czy rogacz?
.

on84 ze Szczecina, jednak często w delegacjach :) napisz a może coś z tego wyjdzie

#3 Offline mywyoni - Napisano 12 styczeń 2011 - 14:31

mywyoni

Moderator Globalny Kochanek

• Super Moderator®
  • 988
  • 3161 postów
  • 47 tematów

Rangi Specjalne

teraz to się zgadza, wcześniej miał opis "ogier" dlatego mnie zdziwiła jego fantazja
.

on84 ze Szczecina, jednak często w delegacjach :) napisz a może coś z tego wyjdzie

#4 Offline spam-box - Napisano 12 styczeń 2011 - 18:21

spam-box

Rogacz

• Rogacz
  • Pip
  • 0
  • 5 postów
  • 2 tematów
Rogacz rzecz jasna :-P Fantazja kręci mnie bardzo, tzw. multiple creampie

#5 Offline ottis - Napisano 13 styczeń 2011 - 23:01

ottis

Bdsm

• BDSM- D
  • Pip
  • 0
  • 8 postów
  • 1 tematów
podoba mi sie taki klimat najchetniej jak ostatni skonczy to sam bym wtedy siadl na taka cipke zalana zreszta,mojej zonie tez sie podoba

#6 Offline feldmarszałek - Napisano 21 styczeń 2011 - 14:13

feldmarszałek

Swingers

• Swingers
  • PipPip
  • 0
  • 12 postów
  • 0 tematów
Dobre, bardzo dobre, a może udzielimy pomocy szanownemu koledze w myśl zasady że "marzenia się spełniają" - to kwestia uzgodnienia dwóch punktów planu: pkt 1 termin spotkania :) pkt 2 miejsce spotkania :) w ramach dobrze nawiązującej się koleżeńskiej współpracy gotowy jestem do zrealizowania jednego z powyższych punktów. Niedługo wiosna, dziewczyny pokażą nogi, niektóre zaczną chodzić bez majtek, nami zaczną rzucać hormony, zaczniemy regularnie walić konia - na darmo i bez sensu, a tu jest konkretny cel, ja się piszę na tą jazdę, a wy ? I jak ? Pomożemy ? :)
spełniony na forum i zadowolony !

#7 Offline piotrpawel133 - Napisano 24 styczeń 2011 - 23:52

piotrpawel133

Rogacz

• Rogacz
  • Pip
  • 0
  • 2 postów
  • 0 tematów
A ja bym ją później wylizał
piotrpawel

#8 Offline paweł - Napisano 30 marzec 2011 - 22:33

paweł

Rogacz

• Rogacz
  • Pip
  • 0
  • 3 postów
  • 0 tematów
też chetni bym ją po tym wszytskim wylizał

#9 Offline JRJ - Napisano 31 marzec 2011 - 00:34

JRJ

Kochanek

• Kochanek
  • PipPip
  • 1
  • 33 postów
  • 2 tematów
Spoko, ja się piszę, ale tylko jako pierwszy ;) i nie ręczę za te tylko 2-3cm... ;)

#10 Offline Bazyllo - Napisano 31 marzec 2011 - 00:54

Bazyllo

Kochanek

• Kochanek
  • Pip
  • 1
  • 5 postów
  • 0 tematów
Fantazja jak najbardziej kręcąca. Wypięta, pasywna kobieta robi wrażenie. Mnie kręci zalewanie cipki, jak również zabieranie się za taką rozgrzaną, a nawet zalana... chętnie się spuszczę w chętną Panią. Jako ciekawostkę napiszę, że mam aktualne badania, a nawet moje nasienie jest niegroźne dla Pani bez zabezpieczenia - zafundowałem sobie swojego czasu wazektomie. Więc... pozwolę sobie na małą prywatę i przy okazji odpowiedzi zamieszczę ogłoszenie ;) Młody, przystojny zaleje chętną Panią nasieniem, na oczach i męża.... chociaż oczywiście nie tylko, samotne Panie również chętnie obsłużę ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Użytkowników, 0 Gości, 0 Anonimowych Użytkowników